E150a (E 100-199 ngjyra)
emër :

karamel plain

grup : i sigurt
paralajmërim : Për fëmijët është veçanërisht i dëmshëm . A mund të shkaktojë hyperactivity .
koment : Ngjyrë kafe të errët , e cila e ka prejardhjen nga saharoze . Recommended për të shmangur përdorimin e saj . perdorura në perle , soje , fruta dhe salcat ngrira , birrë, uiski , biskota, turshi .
produkt Count përbërësit
Coke / coca-cola 2,00 l .
waffles me krem puro leshniko-kakaov
Coke / coca-cola 500 ml .
Chups patate me salcë Doner
Sugarfree kuqe dem
acidifikues - zëvendësues acetik
biskota veshura kakao Negrita
Тофифи toffifee 400g
Сладолед Familia - какаов
Мура minis - ванилия
1 - 10 nga totali 1511